1
MINN KOTA Traxxis 55 V Maximizer

Powiększ

traxxis55v-5.jpg
traxxis55v-6.jpg
traxxis55v-3.jpg
traxxis55v-4.jpg

MINN KOTA Traxxis 55 V Maximizer

2650,00zł

Dostępne Opcje:

Klemy:
Ładowarka:

Dostępność: Wysyłka w 24h

Gwarancja: 24 miesiące

Zwrot/wymiana: 14dni

Producent: MINN KOTA

Koszty dostawy:
Kurier DPD (przedpłata): 0zł
Kurier DPD (za pobraniem): 20zł
Wszystkie produkty Minn Kota dostępne w naszym sklepie pochodzą od polskiego dystrybutora i są objęte gwarancją na terenie Polski.

Minn Kota Traxxis 55V to silnik, który zapewni ci wpłynięcie w każde możliwe miejsce. Składany jedną ręką silnik, z możliwością regulacji głębokości zanurzenia (system Quick-Lock Cam Depth Adjuster) oraz oporu sterowania silnikiem. Rumpel z regulowaną długością (do 15cm ) oraz kątem pochyłu (0-45st). Minn Kota Traxxis posiada cyfrowy Maximizer - elektroniczny moduł pozwalający na wydłużenie długości pracy silnika na jednym ładowaniu akumulatora do 5 razy. Silnik Minn Kota Traxxis posiada płynne sterowanie prędkością do przodu i do tyłu. (wersja V)

Silniki Minn Kota Traxxis są niezawodne, bardzo wytrzymałe, wydajne, wykonane z najwyższej jakości materiałów a przy tym w bardzo atrakcyjnych cenach.

Charakterystyka:
- Cyfrowy Maximizer
- Płynna zmiana prędkości
- Rumpel teleskopowy (wysuwany) o długości 15cm ułatwiający sterowanie, posiada możliwość wychylania góra/dół (0-45stopni).
- rumpel składany do transportu
- Niezniszczalny kolumna kompozytowa (dożywotnia gwarancja) - wytrzymalsza od konstrukcji stalowej ok 3 razy. Przy uderzeniu w przeszkodę ugina się a nie pęka. Odporna na korozję.
- Wbudowany LED-owy wskaźnik naładowania akumulatora
- Specjalna budowa sprawia, że silnik się nie nagrzewa wydłużając jego niezawodność i zmniejszając pobór prądu a odpowiednie łożyska działają na tyle cicho by nie być słyszalnym
- śruba Power Prop - specjalna konstrukcja śruby zwiększająca moc

Specyfikacja:
- Ciąg: 55 lbs
- Maks. ciężar łodzi: 1150kg
- Długość kolumny: 91cm
- Napięcie: 12V
- Gwarancja: 2 lata

Recenzje produktu

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Ocena: 5.0/5 na podstawie: 6 recenzji z niezależnych serwisów.