1
Quickplay Kickster Combo 8x5 - 2.4x1.5m (bramka i rebounder) + piłka gratis

Powiększ

quickplay_kickster_combo_2.jpg
quickplay_kickster_combo_3.jpg
quickplay_kickster_combo_4.jpg
puma-pilka.jpg

Quickplay Kickster Combo 8x5 - 2.4x1.5m (bramka i rebounder) + piłka gratis

599,00zł

Dostępność: Wysyłka w 24h

Gwarancja: 24 miesiące

Zwrot/wymiana: 14dni

Producent: Quickplay

Koszty dostawy:
Kurier DPD (przedpłata): Gratis
Kurier DPD (za pobraniem): 17zł
Poczta Polska (przedpłata): Gratis
Poczta Polska (za pobraniem): 13zł
Paczkomaty (przedpłata): Gratis
Gratis, do każdego Combo dodajemy piłkę. (jak na zdjęciu).

Quickplay Kickster Combo to przenośna, składana bramka piłkarska i rebounder w jednym. Ten zestaw montuje się w ok. 90sekund, waży zaledwie 6kg i idealnie nadaje się do ćwiczenia strzałów i podań - precyzji, siły i kontroli. Quickplay Kickster Combo w szybki i łatwy sposób można zmienić z bramki w rebounder i odwrotnie. Po rozstawieniu ma wymiary: 244x152x80cm a po spakowaniu do dołączonej torby transportowej: 95x18x 13.5cm.

Bramki Kickster to rewolucja w treningu piłkarskim. Jedyne bramki do piłki nożnej, które są w pełni przenośne - lekkie w transporcie oraz szybkie i łatwe w złożeniu i rozłożeniu. Bramki Kickster są gotowe do gry już w niecałe 2 minuty. Wszystkie słupki zawierają proste łączenia, które składa się na tej samej zasadzie co namiot.

Przenośne bramki Quickplay Kickster są bardzo lekkie i mocne. Ich waga to maksymalnie połowa wagi innych bramek o podobnych wymiarach. Zawdzięczają to konstrukcji ze stali i włókna szklanego, która w połączeniu z opatentowanym, elastycznym systemem Flexi-Post powoduje, że bramki Kickster wytrzymają każde uderzenie.
Dodatkowo bramki Kickster pakowane są w poręczną i niewielką torbę ułatwiającą transport i przechowywanie.

Quickplay to angielska firma założona w 2006r., która zrewolucjonizowała rynek piłkarski zarówno amatorski jak i profesjonalny. Najpierw podbiła Anglię, by stać się numerem 1 na liście bestsellerów Amazon.co.uk. W następnych latach sprawiła, że jej produkty stały się szalenie popularne w kilkudziesięciu innych krajach od Japonii po Jordan.

Prezentacja Quickplay Kickster Combo:

Recenzje produktu

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Ocena: 4.7/5 na podstawie: 18 recenzji z niezależnych serwisów.